Penis Büyütme Ameliyatı 0530 686 61 12

Küçük ya da kısa penis, erkeklerin en büyük sorunlarından bir tanesi ve bu sorun cinsel ilişkiye de olumsuz etkide bulunarak partnerler arası huzursuzluğu her geçen gün biraz daha arttırıyor. Cinsel mutsuzluk, ilişkinin geneline de kısa sürede yansıyacak ve mutsuz bir ilişki modelini ortaya koyacaktır. Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı ile birlikte erkeklerin bu sorunu da kısa sürede ortadan kaldırılıyor. Sorunun çözümünde cerrahi bir müdahale söz konusudur ve anestezi destekli ameliyat neticesinde 3 ila 5 cm gibi bir büyüme mümkün hale geliyor. Liposuction müdahalesi ile birlikte kalınlaştırma operasyonları da kusursuz bir hal almış durumda ve penisten alınan dokunun yeniden penise entegre edilmesi ile birlikte kalınlık konusunda da başarıya ulaşmak mümkündür.

Penis Büyütme Ameliyatı

Son dönemin başarılı operasyonlarından bir tanesi olan penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonu, penisin görünmeyen kısmına yapılacak müdahale ile birlikte bu kısmın daha görünür hale gelmesini hedefliyor. Gayet sağlıklı bir operasyon olduğunu da belirtmekte fayda var. Bununla birlikte görünmeyen kısım, operasyon sonrası hem erekte halde hem de sönük halde iken net bir şekilde görülebiliyor. Kalınlaştırma ameliyatı için ise liposuction desteği büyük önem taşıyor. Penisten alınacak dokunun yine penise entegre edilmesi ile birlikte daha kalın ve dikkat çekici bir penise sahip olabilirsiniz.

Penis Büyütme Yöntemleri

Kısa ya da ince olan penis, cinsel ilişkide birçok sorun yaratacağı gibi erkeğin özgüvenine de büyük ölçüde darbe vuracaktır. Penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonları ile birlikte bu sorunun kısa sürede ortadan kaldırılacağını belirtmek gerekiyor. Çok sayıda müdahale yöntemi var ve bunlardan bir tanesi de süspansör ligamanın kesilmesi şeklinde uygulanacak yöntemdir. Son dönemde popüler hale gelen yağ enjeksiyonu yöntemi de cerrahların en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor. Gayet sağlıklı ve başarılı operasyon yöntemleri olduklarını da belirtmek gerekiyor ve zaten yapılacak tetkikler neticesinde operasyon sonrası riskler de en aza indirgeniyor.

Süspansör Ligamanın Kesilmesi

Penissin vücut içerisinde kalan bölümünü leğen kemiğine bağlayan yapıya süspansör ligama adı veriliyor… Bu arada birçoklarınızın bilmediği bir detayı da sizinle paylaşmak istiyoruz. Penis boyunun yarıdan fazlası vücut içerisinde barınmaktadır ve ameliyat ile birlikte bu bölümün bir kısmı ortaya çıkartılarak daha büyük bir penis elde etmek de mümkün hale geliyor. Süspansör ligamanın kesilmesi ile birlikte 5 cm’ye kadar belirgin bir uzama durumu söz konusudur ve operasyonlardaki ana hedef de budur. Erekte olmuş peniste bu uzama daha net bir şekilde ortaya çıkıyor ancak sönmüş peniste de bu uzamayı gözlemlemek mümkündür. Başarılı bir operasyon neticesinde hayal ettiğiniz görüntüye kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Supra Puvik V Y Plasti

Supra puvik v y plasti işleminde penis kalınlaştırma esastır… Vibrasyon mekanizması desteği ile birlikte yağ dokular temizleniyor ve peniste gevşeme sağlanıyor. Akabinde yağ dokunun yeniden penise entegre edilmesi ile birlikte kalınlaştırma sağlanıyor. Bu operasyonda yağ doku büyük bir önem taşıyor ve aslında penisten alınan yine penise ekleniyor. Penis boyunun yanı sıra ebat olarak bir zayıflık ve incelik söz konusu ise bu müdahale yöntemi de tercih edilebilir. Gayet başarılı ve sağlıklı bir uygulama olduğunu da belirtmek gerekiyor. İnce penislerde genellikle bu yöntem uygulanıyor ve çok daha kısa sürede sonuç elde etmek de mümkündür.

Peno Skrotal Plasti

Penis altında meydana gelen deri fazlalığının ortadan kaldırılmasında kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Bu durum, penis boyunun daha kısa görünmesine ve görsel olarak zayıf kalmasına neden olmaktadır. Penis büyütme ameliyatlarında da tercih edilen bu yöntem ile birlikte uzama elde etmek de mümkündür. Yöntem, tek başına uygulanabildiği gibi ekstra bir yöntem dahil edilerek de birlikte hareket edilebilir. Buradaki asıl ama ise fazlalığın alınması ve penisin gerçek boyunu ortaya çıkarmaktır. Yapılan birçok araştırma, bu fazlalık nedeniyle Türk erkeklerinin penis kısalığı sorunu ile mücadele ettiğini gösteriyor ancak kısa süreli bir operasyon ile birlikte bu sorun ortadan kaldırılabiliyor ve görsel bütünlük de en iyi şekilde sağlanıyor.

Yağ Enjeksiyonu Yöntemi

Yağ enjeksiyonu yöntemi ile birlikte penis büyütme işlemi çok daha kolay bir hal alıyor. Aktarılan yağın %40’lık kısmı 6 aylık süre zarfında kalıcılığını daha güçlü hale getiriyor ve operasyon sonrası herhangi ekstra bir işleme de gerek duyulmuyor. İhtiyaç duyulandan fazlası entegre edilebilir ve bu durum herhangi bir olumsuz sonuca neden olmayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken noktası ise aşırı yağ enjeksiyonunun kesin başarı sağlayamayacağını bilmek olacaktır. Yapılan tetkikler ve kontroller neticesinde penisinizin olması gereken ve istediğiniz boyut karşılaştırılarak, hekimlerin size önerdiği boyutlar olacaktır. İhtiyaç duyulan boyuttan biraz daha fazlasını yaptırmak sizler için yeterli olacaktır. Bu fazlalık sayesinde yağların bir kısmı erise bile penis kalınlığında ve boyunda herhangi bir değişiklik ya da zayıflık söz konusu olmayacaktır.