İstanbul Ortopedi olan hastaneler arasında alanında tecrübeli ortopedi uzmanlarından oluşan ekibiz. Ortopedi ve Travmatoloji bölümü tedavi yöntemlerinin uygulanabilmesi amacıyla en üst düzeyde teknolojik alt yapıyla hizmet vermekteyiz.

Hareket Sistemini oluşturan tüm dokuların hastalıklarının araştırma, tanı ve tedavisi ile ilgili bilim dalı ortopedi ve travmatolojidir. Bu hastalıklar doğumsal olabileceği gibi, sonradan edinsel de olabilir. Ortopedi kısmı travma olmaksızın veya travmadan yıllar sonra başlayan hastalıklar ile, Travmatoloji kısmı ise travma sonrasında gelişen kırık ya da bağ zedelenmesi gibi hastalıklarla ilgilenir. Ortopedi ve travmatoloji alanında tüm tıbbi görüntüleme ve tedavi teknolojileri kullanılarak alanında uzmanlaşmış, ödüllü doktorlarımız ile hizmet verilmektedir.

Doktorumsun.com’un ortopedi ve travmatoloji bölümü, ortopedinin başlıca alt alanları olan spor yaralanmaları, diz hastalıkları, kalça hastalıkları, omuz hastalıkları, dirsek hastalıkları, ayak hastalıkları, el hastalıkları, omurga hastalıkları, çocuk ortopedisi gibi hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet vermektedir.

Doktorumsun nöbetçi ortopedi İstanbul hekimleri hastalarımıza 24 saat ortopedi ve travmatoloji alanında tüm tıbbi görüntüleme ve tedavi teknolojileri kullanılarak hizmet verilmektedir.

WhatsApp chat