Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı uzman cerrahları, hemşire ve çağrı merkezi sağlık görevli uzman ekibimizle 7/24 hızlı müdahale hizmetleri sağlamaktayız. Kolay ve hesaplı bir kepçe kulak ameliyatı fiyatı için sigorta ve özel hastane anlaşmalarını sizin için takip ediyoruz. Kepçe kulak insanın doğuştan gelen bir problemi olarak görülse de sonradan da kepçe kulak olunma ihtimali vardır. Bunun nedeni küçük yaşlarda uyuma esnasında kulağın üstüne yatmayla oluşabilir. Özelikle bayanlarda kepçe kulaklı olmak büyük bir sorun haline gelebilir. Hatta bu sorun ileri yaşlarda psikolojik bozukluklara bile neden olabilir. İnsanın kendine olan öz güvenini yitirmesine, kendini çirkin hissetmesine neden olan bu durum tedavi edilebilen bir sorundur.

Kepçe Kulak Sorun Olmaktan Çıkıyor

Kepçe kulak genetik bir sorun olarak da bilinmektedir. Örneğin babanız dedeniz anneniz kepçe kulaklı ise siz de kepçe kulaklı doğabilirsiniz. İnsanda büyük bir öz güven eksikliği yaratan bu sorun ameliyatla sonlandırılabilir. Bunun için yapmanız gereken bu işte uzaman doktor ile irtibata geçmeniz. İşinde uzman ve profesyonel ekip tarafından yapılan bu ameliyatla kepçe kulak görünümünden tamamen kurtulabilirsiniz.

Kepçe kulak ameliyatı genel anestezi ile yapılan bir ameliyattır. Ameliyat süresi doktorun belirleyeceği süreye göre değişebilir. Ameliyat sonrası hastanede 6 ile 8 saat gözlem altında tutulabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı Sonrası Yaşanacak Durumlar

Kepçe kulak ameliyatı kişinin dış görüntüsünden memnun olmamasından dolayı yapılan bir ameliyattır. Kepçe kulaklı olmak insana ileride ya da öncesinde herhangi bir sağlık problemi yaşatmaz. Bu ameliyatı yaptıran kişiler özellikle ameliyat sonrası en az bir ay dikkat etmelidir. Su ile temastan kaçınılmalı ve düzenli olarak pansumanını yaptırmalıdır. Doktorun size söyleyeceği kontrol sürelerini aksatmadan yerine getirmelisiniz.

Kepçe kulak ameliyatı çok zor bir operasyon olmasa da dikkat edilmediği takdirde sonrasında problem yaşayacağınız bir ameliyattır. Bu ameliyatı olan kişiler özellikle bir ay doktorun söylediği kurallara ve tavsiyelere mutlaka uymalıdır.Kepçe kulak nedeni ile mutsuzluk ve öz güven kaybı yaşayan kişi operasyon sonrasında ki durumu beğenisi ile bu türlü olumsuz psikolojik etkinlilerden kurtulmuş olur.

İstanbul kulak küçültme ve kepçe kulak estetiği ameliyatı fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayınız.

WhatsApp chat