Burun Estetiği Doktoru Tercihi Nasıl Yapılır

Estetik operasyona karar verme sürecinde hastaların doktor seçimi en çok zorlandığı konulardan biridir. Nihayet uzun zamandır hayalini kurduğunuz burun estetiği için adım atmaya karar verdiniz. Ancak kendinizi güvenle teslim edeceğiniz hekiminiz kim olmalı, buna nasıl karar vereceksiniz?

Burun estetiği doktoru seçiminizde, kulaktan duyumlar üzerinden hareket eden, üçüncü şahısların fazla etkisinde kalmamalısınız. Her hasta aynı hizmeti ve aynı cerrahi tedaviyi almadığı için, herkesin burun estetiği sürecinin birbirinden çok farklı olacak olması kaçınılmazdır.

Bireysel seçimleri, deneyimleri mutlaka dikkate alın. Tanıdık, çevre, eş, dost referansına rağmen hala doğru doktoru bulamadığınızı düşünüyorsanız o halde yapmanız gereken; bilgi ve teknolojinin hemen yani başınızda olduğu internet dünyasını kullanarak doğru adresi bulmanız. Ancak milyonlarca veri arasından sizin için doğruyu seçmek zor görünebilir. Arama motorlarına doğru kelimeleri yazarak yüzlerce site ve doktora ulaşıyor olmak kararsız hastalar için kimi zaman daha da kafa karıştırıcı olacaktır.

Burun estetiği ameliyatlarında uzmanlaşmış doktorları tercih edin

Burun estetiği için başvuran hastalarda sıklıkla nefes almasına engel olan eğrilik ve deviasyon problemleri de görülmektedir. Başarılı ve ehil ellerde hem fonksiyonel, hem de estetik problemler tek bir operasyonda eş zamanlı olarak çözülebilir.

Eğer estetik ameliyat ile birlikte burnunuzda bulunan fonksiyonel problemlerin (burun tıkanıklığı, nefes alamama, burun kanaması, geniz eti ve bademcik sorunu, sinüzit rahatsızlığı vb.) çözülmesini de istiyorsanız nefes konusunda uzmanlığı olan bir hekim tercih etmelisiniz. Burun estetiği ameliyatlarını hem Kulak Burun Boğaz – Baş ve Boyun Cerrahları, Yüz Cerrahisi Uzmanları hem de Plastik Cerrahlar yapmaktadır.

burun estetiği doktoru

Burun estetiği cerrahları, hemşire ve çağrı merkezi sağlık görevli uzman ekibimizle 7/24 hızlı müdahale hizmetleri. Kolay ve hesaplı bir burun estetiği ameliyatı fiyatı için sigorta ve özel hastane anlaşmalarını sizin için takip ediyoruz. Burun estetiği, burnun yeniden şekillendirilmesi için yapılan bir operasyondur. Genelde yüzüne uygun olmayan büyük ya da geniş burunlar için kişinin isteğine göre şekillendirilir. Bunun yanı sıra solunum problemi yaşayan burun içerisinde et oluşumu nedeni ile rahat nefes alamayan kişilerin tercih ettiği bir durumdur. Burun yolu ile nefes almada güçlük çeken biri ameliyat esnasında burun yapısında isteğe bağlı olarak değişiklikte yaptırabilir. Burun estetiği ameliyat ile yapılan bir operasyondur ve kişinin kilosuna, yaşına geçmişte yaşadığı ameliyatlara göre verilen anestezi miktarı değişmektedir. Kişinin isteğine göre Lokal ya da genel anestezi ile yapılmaktadır

WhatsApp chat